lukasz_brocki_ciemne_www

Primespeech jest polską firmą oferującą od 2008 roku autorskie systemy rozpoznawania mowy dedykowane specjalnie dla języka polskiego.

Misją firmy jest rozwój najnowszych algorytmów z dziedziny sztucznej inteligencji w technologiach automatycznego rozpoznawania mowy i tłumaczenia maszynowego. Wytworzone technologie wykorzystywane są m.in. w Portalach Głosowych™ Primespeech przez klientów takich jak PZU SA, Związek Banków Polskich, czy Urząd m.st Warszawy. Nasz zespół posiada wiedzę, doświadczenie i potencjał, aby zagwarantować, że każde nasze wdrożenie zakończy się sukcesem.

dr inż. Łukasz Brocki

Łukasz Brocki jest ekspertem w dziedzinie sztucznej inteligencji. Jego wieloletnia pasja tym tematem koncentruje się głównie na tematyce sztucznych sieci neuronowych i algorytmów genetycznych. Doświadczenie zawodowe zaczął zdobywać pracując w Nutech Solutions Polska, gdzie był odpowiedzialny za zaprojektowanie rozproszonego systemu do optymalizacji ewolucyjnej. Następnie pracował w IBM Deutschland Entwicklung GmbH, Voice Department. Był tam członkiem międzynarodowej grupy naukowców pracujących nad automatycznymi systemami rozpoznawania mowy. Jego zadaniem była budowa polskiej wersji IBM ViaVoice – najdłużej rozwijanego systemu rozpoznawania mowy na świecie. W 2011 roku obronił z wyróżnieniem rozprawę doktorską pt.: „Koneksjonistyczny model języka w systemach rozpoznawania mowy”. Brał udział w wielu międzynarodowych projektach badawczych, m.in. Luna, EU-Bridge, czy Clarin. Jego aktualne badania skupiają się na technologiach związanych z głębokim uczeniem, optymalizacją ewolucyjną, wielowarstwowymi, rekurencyjnymi sieciami neuronowymi oraz extreme learning machines. Od 2016 roku jest członkiem Scientific Advisory Board of Complexica*.

dr inż. Danijel Koržinek

Danijel Koržinek jest specjalistą w dziedzinie przetwarzania sygnałów cyfrowych i ekstrakcji cech sygnału mowy. Pracował w IBM Deutschland Entwicklung GmbH, Voice Department. Jego zadaniem było przeprowadzanie eksperymentów związanych optymalizacją parametrów systemu IBM ViaVoice, oraz liczne eksperymenty z modelowaniem języka. W 2016 roku obronił rozprawę doktorską pt.: „Sparse Signal Representations for Acoustic Modeling and Speech Recognition”.

dr inż. Krzysztof Wołk

Krzysztof Wołk jest ekspertem w dziedzinie przetwarzaniem języka naturalnego i tłumaczenia maszynowego. Autor licznych monografii naukowych oraz publikacji związanych z tłumaczeniem maszynowym. Prowadzi badania naukowe związane z przetwarzaniem języka naturalnego oraz uczeniem maszynowym w oparciu o metody statystyczne oraz sieci neuronowe. W 2016 roku obronił rozprawę doktorską pt. “Statistical machine translation of speech enhanced by comparable corpora.”

(*) Complexica is a leading provider of Artificial Intelligence software for optimising sales & marketing activities, ranging from promotional planning, pricing, and product mix optimisation, through to sales force automation, CRM, and multi-channel quoting and order processing.

Copyright © 2008 Primespeech. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Do góry